UBC Retail візьме участь у виставці “Індустрія торгівлі – 2019“, яка пройде з 12 по 14 березня в “Київ Експо Плаза“, м.Київ. Запрошуємо відвідати наш стенд № B421. Будемо раді Вас бачити!  

Вітрини холодильні

це третя запис нашого блогу Поломка холодильного обладнання може стати великою проблемою і завдати серйозної шкоди Вашому бізнесу. Але, як показала практика, – ця подія може виявитися і майже непомітним – все залежить від фахівців, яким Ви довірите ремонт. Професіоналізм і якість ремонту – ось що відрізняє наш сервіс. Крім того, ви завжди можете розраховувати, […]

це перша запис Безготівкова оплата Для оплати товарів по  безготівковому розрахунку Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Безготівкова», після чого заповнити рекомендовані поля. Вам на  електронну  пошту  буде  надіслано  рахунок-фактуру. Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за довіреністю. У разі отримання товару ФОП, довіреність потрібна, якщо його забиратиме співробітник ФОП, а не сам підприємець. При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ (якщо є), свідоцтво платника єдиного податку (якщо є).